Оренда ділянки по вул. Декерта

Kategoria: Magazyny na wynajem

Dostępne od: 6.09.2021 r.

Lokalizacja: Kraków, Podgórze, Dekerta

Cena: 2 300 zł

Powierzchnia całkowita: 71 m2

 

Zapraszamy do najmu działki nr. 178 zlokalizowanej przy ul. Dekerta w dzielnicy Zabłocie. Działka ma regularny kształt przybliżony do trapezu, na której znajduje się budynek magazynowo-warsztatowy o powierzchni 71 m/kw pokryty blachą falistą. Budynek jest w stanie zadowalającym i wymaga nieznacznych nakładów, które są możliwe do rozliczenia w czynszu najmu.

Budynek stoi w głębi działki, na wprost od wejścia na posesję, otoczony piękna zielenią. Przed wjazdem na działkę znajduje się parking. Miejsce cofnięte od głównej drogi, znajduje się w przyjemnej, cichej enklawie. Dookoła znajdują się budynki mieszkalne i szkoła artystyczna. Miejsce świetnie nadaje się na organizację foodtruckowni lub kawiarni z ogródkiem.

Obecnie Zabłocie stanowi potencjalnie jeden z ważniejszych obszarów rozwojowych miasta Krakowa. Działka usytuowana jest bezpośrednio przy drodze publicznej, teren zadrzewiony oraz utwardzony kostką, ogrodzony siatką z otwierana furtką. Do działki przyłączone są media – kanalizacja, woda i prąd.

Miejsce nadaje się na warsztat produkcyjny lub naprawczy, oraz mały biznes gastronomiczny, co dzięki sąsiedztwu zabudowy mieszkaniowej, usługowej i technicznej oraz przeznaczeniu dzielnicy jako obszaru strategicznego w rozwoju miasta Krakowa i objętego programem rewitalizacji i aktywizacji przemysłowej stanowi duży potencjał biznesowo-usługowy.